۰۹۱۲۸۳۸۳۵۴۲

نقش نگار

گروه هنری نقش نگار با هدف ارائه خدماتی نظیر انجام امور فیلم برداری،فیلمسازی،عکاسی،تدوین و معرفی هنرمندان دایر شد.مجموعه نقش نگار در تمامی این سال ها توانسته است نمونه های موفقی از فیلم برداری ها در زمینه سمینار،کنگره و کنسرت و ....،عکاسی ها در زمینه صنعتی،تبلیغاتی و ....،فیلمسازی ها در زمینه مستند،تبلیغاتی و ...را در کارنامه کاری و حرفه ای خود ثبت نماید.علاوه بر آن مجموعه نقش نگار در حوزه تدوین آثار نیز موفق بوده است.نمونه هایی از تدوین آثار در بخش های تدوین مستند،فیلم کوتاه و ... قابل مشاهده است.مفتخریم که در این سال ها با اعتماد همکاران در مدیریت اجرایی مراسم ها و جشن ها در معرفی هنرمندان گوینده و مجری در کشور همکاری نموده ایم. نقش نگار


خدمات حرفه ای نقش نگار

گروه هنری نقش نگار با سال ها فعالیت در حوزه خدمات تصویر برداری و عکاسی و امور هنری ،با کارنامه ای رضایت بخش در کنار شماست.بخش از خدماتی که توسط همکاران ما در گروه هنری نقش نگار ارائه می شود می توان به ارائه کلیه خدمات عکاسی نظیر عکاسی تبلیغاتی،عکاسی محصولات ،عکاسی خط تولید و ... اشاره نمود.علاوه بر آن تمامی امور مربوط به فیلم برداری در زمینه های فیلم برداری آموزشی،فیلم برداری تبلیغاتی،فیلم برداری همایش،فیلم برداری سمینار و ... در مجموعه هنری نقش نگار توسط متخصصین حرفه ای انجام می شود.از دیگر خدماتی که توسط این مجموعه برای شما عزیزان ارائه می شود،میتوان به کلیه خدمات فیلم سازی نظیر فیلم مستند و ....،تدوین انواع فیلم ها و معرفی هنرمندان مجری و گوینده برای برگزاری جشن ها و مراسم ها اشاره نمود.

نقش نگار


خدمات عکاسی

امروزه عکاسی در زمینه های مختلف،به بخش جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما تبدیل شده است.اگر کمی بیندیشیم به نمونه های مشهود از این مدعا می رسیم.امروزه می بینیم که عکاسی در زمینه مشاغل و ارتقا آن ،به خصوص با ورود فضای مجازی به عنوان ابزاری برای بازاریابی و بازار فروش کالا بسیار اهمیت پیدا کرده است.از این رو مجموعه هنری نقش نگار با ارائه تمامی خدمات عکاسی در موضوعات عکاسی صنعتی،عکاسی تبلیغاتی،عکاسی مراسم های سازمانی،عکاسی های تجاری و ... در کنار شماست تا انچه که در ذهن ایده آل می دانید برای شما ثبت کند.برای مشاهده نمونه ها به بخش نمونه کارها مراجعه کنید.

نقش نگار

خدمات فیلم برداری

مجموعه هنری نقش نگار با افتخار در این سال ها در کنار شما بوده است تا با اطمینان خاطر و اعتماد شما کلیه امور مرتبط با فیلم برداری در زیرشاخه های فیلم برداری کنسرت،فیلم برداری همایش،فیلم برداری کنگره،فیلم برداری سمینار و فیلم برداری مدارس و جشن های فارغ التحصیلی دانشجویان را با موفقیت و رضایت شما انجام دهد. ما در کنار شماییم تا لحظات را دلنشین ثبت کنیم.