۰۹۱۲۸۳۸۳۵۴۲

فیلم سازی تجاری

فیلم سازی تجاری
فیلم سازی تجاری که با نیروی متخصص و ایده و خلاقیتشان همراه می شود و با تجهیزات پیشرفته و تجربه به سمت جلو حرکت می کند در نهایت منجر به معرفی محصول ,کالا یا خدماتی در سطح جامعه می شود که تا سال ها از ذهن عموم پاک نمی شود و به عنوان خاطره و خلاقیتی ناب باقی خواهد ماند.
فیلم سازی تجاری خود دارای زیرگروه هایی است که در این مطلب به توضیح و شرح 4 مورد از آن ها می پردازیم:
1/فیلم سازی صنعتی: فیلم سازی صنعتی مربوط به تمامی فضای صنعتی می شود. موضوع این گروه از فیلم سازی در حوزه صنعت می تواند فرایند تولید,نحوه عملکرد سیستم ها و دستگاه ها, محصولات تولید و کنترل کیفیت و ... باشد.
2/فیلم سازی تبلیغاتی: در فرایند فیلم سازی تبلیغاتی کالا ,محصول یا خدماتی به مردم معرفی می شود.معمولا در فیلم سازی تبلیغاتی بهترین امکانات و شرایط را برای محصول کالا یا خدمتی که قصد بر تبلیغ آن است در نظر گرفته می شود.امروزه صنعت فیلم سازی تبلیغاتی در ایران نیز نسبت به گذشته پیشرفت شایان توجهی داشته است.
3/تیزر:
تیزر ابدا نام یک محصول یا یک خدمت نیست، بلکه نام یک تکنیک برای ارائه آگهی اعم از تلویزیونی، رادیویی یا رسانه‌ محیطی‌ و چاپی است.
بی شک بار‌ها و بارها شنیده‌اید که افراد حرفه‌ای یا اشخاص غیر‌حرفه‌ای در مورد چیزی به نام تیزر صحبت کرده‌اند. تیزر فلان برند، تیزر فلان فیلم، تیزر فلان تئاتر و... که در اغلب موارد هم دقیقا منظورشان تیزر نیست، منظورشان آگهی تلویزیونی ا‌ست اما تیزر چیست‌؟ تیزر ابدا نام یک محصول یا یک خدمت نیست، بلکه نام یک تکنیک برای ارائه آگهی اعم از تلویزیونی، رادیویی یا رسانه‌ محیطی‌ و چاپی .
تیزر (Teaser)
واژه تیزر که به معنای اذیت‌کننده است، اصطلاحا به رفتاری گفته می‌شود که با کامل نشان ندادن چیزی یا کامل نگفتن حرفی، در فرد مقابل ایجاد حس کنجکاوی می‌کند.
تیزر روشی در تبلیغات موثر کالا و محصولات و خدمات محسوب می شود.

4/ویدئو کاتالوگ:
با پیشرفت تکنولوژی و همراه شدن با آن کم کم از فضای سنتی تبلیغات فاصله می گیریم.قطعا استفاده از کاتالوگ های کاغذی برای معرفی اجزا و نحوه عملکرد و آموزش کار محصولات و کالا هارا به خاطر دارید.امروزه کمتر از ای کاتالوگ ها استفاده می شود.چراکه ویدئو کاتالوگ ها جایگزین مناسب و جذابی برای آن ها شده اند.با ساخت ویدئو کاتالوگ می توانید عملکرد دستگاه و فرایند کار با آن را به خوبی آنالیز کنید و به صورت تصویری نشان دهید.علاوه بر آن آموزش نحوه کارکرد دستگاه و استفاده از آن نیز می تواند به صورت تصویری در ویدئو کاتالوگ نمایش داده شود.